Архів новин

03.04.2017

Декада технологічного відділення: чим більше знаєш, тим більше можеш!

З 03.04.2017 по 14.04.2017 у Чернігівському кооперативному коледжі пройшла декада технологічного відділення, в організації якої брали участь всі викладачі циклової комісії технологічних дисциплін. Проведені в рамках декади заходи спрямовувались на поглиблення професійних знань, обмін досвідом, розвиток творчої ініціативи, інтересу до обраної професії, впровадження сучасних технологій, підвищення іміджу професії, підготовки кваліфікованого працівника технолог та кухар.

03.04.17 Відбулось відкриття декади, ознайомлення з планом, та радіогазета «Смачні професії», яку підготували студенти груп ТЕХ-21 Ососок К. та Татарчук А. під керівництвом викладача Бреус О.М.

04.04.17 Виставка наукової, навчальної, публіцистичної літератури на професійну тематику, де студенти мали змогу ознайомитися з новинками і взяти їх на озброєння при підготовці до занять і розширення світогляду.

05.04.17 Було підготовлено і проведено виставку газет «Кулінарні традиції Великодня», в якій взяли участь не лише студенти технологічного відділення , а й інших відділень коледжу. Найбільшої уваги привернули стіннівки Львова В. групи ТЕХ-31 та Асадової Д. групи Юр-11.

06.04.17 В рамках декади пройшла зустріч з випускником коледжу Ільїним Р. «Професія технолог у сучасному світі» під час якої відбувся майстер-клас «Грузинські хачапурі», де студенти груп Тех-21 , Тех-31 Тех-32 під керівництвом Ільїна Р. та Єрмоленко О. мали можливість ознайомитись з історією страви «хачапурі» та технологією її приготування. Усі присутні мали змогу самостійно виготовити, продегустувати та оцінити різні види хачапурі.

07.04.17 В конференції на тему «Хліб у традиціях різних народів» взяли участь студенти технологи та кухарі. Була представлена змістовна доповідь студентки групи Тех-21 Ососок К. та презентація науково-дослідницької роботи «Удосконалення технології хлібобулочних виробів оздоровчої та профілактичної дії» Романенко О. Присутні мали можливість не лише послухати корисну інформацію, а й побачити наочно та спробувати хліб з додаваннями гарбузового пюре, про який йшлося в науково-дослідницькій роботі.

13.04.17 Приємним та корисним продовженням стала виставка-продаж різноманітних борошняних виробів, виготовлених студентами: паски, печиво, пряники з різним оздобленням тощо.

Декада була надзвичайно насиченою та продуктивною. Студенти та викладачі колежду вкотре здивували своїм творчим потенціалом, креативністю, здатністю імпровізувати, неординарним мисленням та вмінням створити незабутнє яскраве свято.

Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org