Архів новин

30.10.2017

Дуальна освіта - запорука ефективного працевлаштування

Чернігівська обласна спілка споживчих товариств, голова правління Мирошниченко Анатолій Костянтинович приділяють велику увагу кадровому питанню, сприяють створенню додаткових робочих місць та працевлаштуванню випускників Чернігівського кооперативного коледжу.

Цього навчального року в коледжі запроваджене галузеве замовлення на підготовку молодших спеціалістів за направленнями підприємств та організацій системи споживчої кооперації області, а саме 25 першокурсників цьогоріч мають можливість перший рік навчатися безкоштовно, за рахунок коштів кооперативної організації, яка їх направила. Цією можливістю скористаються – 7 першокурсників спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Правління облспоживспілки також взяло на себе зобов’язання профінансувати вартість навчання в першому семестрі 30 студентам коледжу за підсумками вступних іспитів, серед яких обрано 11 студентів з числа абітурієнтів цієї спеціальності - 7 на базі дев’яти і 4 на базі одинадцяти класів. Тому важливо ефективно та раціонально використати кошти на підготовку висококваліфікованих фахівців.

Коледж спільно з підприємствами споживчої кооперації міста та області розпочав процес апробації елементів дуальної системи навчання. В перспективі співпраця Чернігівського кооперативного коледжу та Чернігівської облспоживспілки – створення навчально-науково-виробничого комплексу. Саме дуальна освіта повинна стати міцною сполучною ланкою між ринком праці та навчанням.

«Ми робимо все для того, щоб кожен покупець хотів знову повернутись до нас…» - саме під таким гаслом 24 жовтня 2017 року в місті Чернігові по вул. І.Мазепи, 43 відбулося офіційне урочисте відкриття чергового сучасного максі-маркету «COOP», в якому взяли участь студенти другого і третього курсів коледжу спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Всім студентам та викладачам коледжу приємно було бачити наших майбутніх випускниць - Сердюк Ангеліну і Голик Ярославу, які отримали робочі місця в новому максі-маркеті «COOP» та відповідально обслуговували перших відвідувачів магазину. Для цих студентів розроблені індивідуальні навчальні плани, розклад здачі заліків та іспитів, які узгоджені з графіком їх роботи.

З кожним роком розширюються можливості та перелік підприємств споживчої кооперації Чернігівщини, на яких студенти економічного відділення коледжу можуть набути необхідних практичних вмінь і навичок та в подальшому успішно працевлаштуватися.

Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org