Архів новин

19.05.2017

Екологічна мандрівка в Чернігівському кооперативному коледжі

У Чернігівському кооперативному коледжі відбувся тиждень екології, який розпочався радіогазетою, що була присвячена екологічним проблемам рідного Полісся. Студенти взяли активну участь у створенні плакатів та газет на екологічну тематику. В бібліотеці організована виставка наукової, художньої літератури та творчих робіт молоді.

Студенти правознавчого, товарознавчого та технологічного відділень коледжу активно співпрацювали на конференції, де обговорили сучасні екологічні проблеми навколишнього природного середовища. Акцентували увагу на екологічному стані землі, надр, атмосферного повітря, водного фонду, рослинного, тваринного світу та здорового харчування. На конференції було розглянуто науково-дослідні роботи присвячені екологічному стану землі, надр, водних ресурсів та атмосферного повітря в Чернігівській області, також було проведено соціологічне опитування на тему: «Енергетичні напої вбивають чи окриляють?».

Цікавою та ефективною була зустріч студентів з представником громадської організації «Еко Місто Чернігів» Сергієм Безбородько. Студенти обговорили питання, що на сьогоднішній день турбує не тільки Україну, а й ряд Європейських країн з приводу великої шкоди маленьких батарейок.

Під час проведення тижня екології було переглянуто багато науково-документальних фільмів, на екологічну тематику. Особливо зацікавив студентів документальний фільм «Перлини Чернігівщини», який стосується екологічних проблем рідного краю та обговорили можливі шляхи їх розв’язання.

Захоплюючим, цікавим та пізнавальним виявився тиждень екології у ЧКК. Студентська молодь зайвий раз упевнилась у необхідності відповідального ставлення до всього живого на Землі. Адже майбутнє починається вже сьогодні.

Яна Гавриленко, Светлана Виноградова та Оксана Бреус, викладачі

Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org