Архів новин

19.09.2017

Гарний настрій – запорука довгого життя!

Під таким гаслом 19 вересня 2017 року у Чернігівському кооперативному коледжі пройшов День здоров’я участь в якому взяли понад 200 студентів та учнів. У рамках заходу пройшов студентський квест, де учні та студенти 1-2 курсів у веселих змаганнях і конкурсах здобували інгредієнти для свого майбутнього козацького кулішу. Вони демонстрували модні моделі одягу, розгадували ребуси, ставили кінострічки, розігрували рольові казки, виконували спортивні вправи.

Конкурсні локації були розташовані на території коледжу та в парковій зоні міста. Куліш варили у 8 казанах для 8 груп на території спортивного майданчику коледжу. За підтримки адміністрації коледжу була придбана сировина (м'ясо, цибуля, морква, спеції), а також дрова, казани, триноги, призи та грамоти. Працівники господарської частини та викладачі забезпечували пожежну безпеку заходу, медичну допомогу у будь-який час готова була надати медична сестра коледжу. Конкурси та вікторини підготували активісти студентської ради.

Найбільшу кількість призів, у тому числі за найсмачніший козацький куліш, здобула група Юр-12 під керівництвом та за участі керівника групи першокурсників Ірини Пліско.

Усі учасники заходу отримали позитивний заряд бадьорості і здоров’я, корисне харчування, смачні подарунки та гарний настрій.

                     

Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org