Архів новин

18.10.2017

Коли обіцянки виконуються

В ході робочого візиту до Чернігова Прем'єр-міністр опозиційного уряду Борис Колесніков відвідав Чернігівський кооперативний коледж, зустрівся зі студентами та учнями коледжу, поспілкувався зі студентським активом. Під час дружньої зустрічі студенти розповіли гостю про традиції коледжу, навчальні та спортивні надбання.

Спортивно – масова робота у навчальному закладі невід’ємно пов’язана з організацією та проведенням різноманітних оздоровчих заходів, участі у спортивних змаганнях різного рівня, роботі спортивних секцій.

Борис Колесніков акцентував увагу студентів та учнів на важливості розвитку спорту, пропаганди здорового способу життя серед молоді та пообіцяв допомогти коледжу в придбанні спортивного інвентарю.

За тиждень коледж отримав нові волейбольні й баскетбольні м’ячі та спортивні мати для гімнастичних вправ.

Високий рівень організації спортивно – масової роботи неодноразово надавав можливість спортсменам коледжу ставати чемпіонами та призерами міських, обласних спортивних ігор та Всеукраїнської Спартакіади студентів.

Впевнені, що подарунки та підтримка Б.Колеснікова допоможуть нашим спортсменам продовжувати спортивні традиції коледжу та стануть запорукою здоров’я та гарного настрою молоді.

Голова студентської ради коледжу Євгенія Ворона

Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org