Архів новин

01.09.2017

Кооперативний коледж вітає першокурсників!

1 вересня - День знань – у коледжі особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвоника! Вже 95 років, з 1922 року, лунає дзвоник для першокурсників Чернігівського кооперативного коледжу Чернігівської облспоживспілки.

Вересень починається святом знань, просвіти, науки. Перший день нового дорослого життя, перша зустріч з куратором групи, з новими друзями, з майбутніми колегами по роботі і друзями по життю. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі. У цей святковий день кожна мати чи батько, дідусь чи бабуся прокинулись як найраніше, аби неодмінно провести свою доньку чи сина в омріяний виш – і вже не за ручку, як вперше у школу, а ідучи поруч і пишаючись красенем студентом, донькою або сином. А хтось просто проведе поглядом, приховуючи сльози, пригадавши свої студентські роки, і стоятиме довго – аж поки видно його дитину.

У залі коледжу всі місця зайняті. До присутніх з вітальним словом звертається директор коледжу Віктор Мащенко. Він зауважує, що навчальний заклад, як життя людини,- він народжується, зростає, розвивається, живе і виконує свої освітянські та виховні функції. Живе у гармонії з природою, оточуючими, друзями. У важкі часи добре коли є надійне плече друга, вірного товариша і порадника. Засновником коледжу є Правління Чернігівської облспоживспілки, якe очолює Анатолій Мирошниченко. У коледжі не проходить жодного заходу без підтримки облспоживспілки. З 2015 року Чернігівська облспоживспілка започаткувала виплату стипендій 10 найкращим студентам за підсумками кожного семестру. Зауважте, рішення кому призначати стипендію приймає студентська та адміністративна рада на спільному засіданні.

Окрім цього, на святкуванні першого дзвоника були названі 30 студентів, що здобули право навчання за кошти облспоживспілки за підсумками вступних іспитів та рейтингових балів. Це 9 студентів спеціальності «Облік і оподаткування», 11 студентів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», по 5 студентів спеціальностей «Право» та «Харчові технології». Цю приємну новину студентам та їх батькам повідомила член Правління Чернігівської облспоживспілки Олена Губар. І цим приємні сюрпризи не закінчилися. Облспоживспілка до 1 вересня подарувала студентам коледжу 5 сучасних комп’ютерів для облаштування електронної читальної зали.

Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org