Архів новин

06.10.2017

Майбутні юристи Чернігівщини

Юридичне відділення Чернігівського кооперативного коледжу Чернігівської облспоживспілки почало підготовку фахівців з 1999 року. За період з 1999 по 2017 рік навчальний заклад підготував 1391 спеціаліста, за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст з права, в тому числі 55 випускників 2017 року, 9 з яких отримали диплом з відзнакою.

На юридичному відділенні навчаються 192 студенти, як на базі 9-ти, так і 11 класів.

У серпні 2017 року Чернігівська облспоживспілка, за ініціативи Мирошниченка Анатолія Костянтиновича, взяла на себе зобов’язання сплатити вартість навчання 5 студентам юридичного відділення, які відмінно склали вступні випробування та були зараховані на денне відділення за спеціальністю 081 «Право».

Не залишилися осторонь і райспоживспілки (Ніжинська, Новгород-Сіверська, Городнянська, Ріпкинська, Коропська, Носівська) та районні споживчі товариства (Варвинське, Семенівське), які направили 10 абітурієнтів, та зобов’язалися сплатити вартість першого року навчання.

Також приємним нововведенням під час вступної кампанії 2017 року, стало рішення дирекції коледжу, про можливість отримати другу освіту студентам денної форми навчання, що дало можливість 13 студентам юридичного відділення паралельно навчатися на заочному відділенні за спеціальністю 071 «Облік та оподаткування» з 50% оплатою від загальної вартості навчання.

На базі циклової комісії юридичних дисциплін працює гурток «Правознавець» та науково-практичний кабінет «Феміда». В позанавчальний час студенти відвідують судові засідання та знайомляться з правоохоронною діяльністю.

Продовжити навчання випускники юридичного відділення мають змогу в Інституті права і суспільних відносин Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» або в Чернігівській філії Класичного Приватного Університету, що працюють на базі коледжу.

Наші випускники працюють за різними напрямками юриспруденції, а саме: слідчими, адвокатами, працюють в нотаріаті, в судах та органах юстиції, а також юрисконсультами на підприємствах м. Чернігова й області.

Щороку, 8 жовтня, правники святкують професійне свято - День юриста. Напередодні свята хотілося б побажати всім юристам міцного здоров’я, успіхів, благополуччя, натхнення, твердої віри у високі ідеали, миру та злагоди.

Білюба Людмила Володимирівна,
Голова циклової комісії юридичних дисциплін Чернігівського кооперативного коледжу Чернігівської облспоживспілки

Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org