Архів новин

12.05.2017

Наші досягнення

Вже 16 років газета «Вісті» проводить інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?». 5 останніх років і команда ерудитів Чернігівського кооперативного коледжу «Lupus» приймає в ній активну участь. Ось і цього року команда вийшла у фінал та була запрошена до м. Хмельницький, де на базі Хмельницького торгово-економічного інституту 11 травня був проведений фінал гри на приз газети «Вісті». Також у фінал вийшли команди з кооперативних навчальних закладів Херсона, Харкова та Хмельницького.

Гра була запеклою до останнього запитання. Наша команда посіла друге місце з різницею лише в один бал з переможцями.

Гарною традицією після гри стало спілкування між її учасниками. Викладачі та студенти Хмельницького торгово-економічного інституту організували цікаву театралізовану екскурсію містом. Не дивлячись на погоду, яка трішки підвела, всі отримали масу позитивних емоцій.

Задоволена команда повернулась додому з очікуванням початку наступного сезону гри.

Хотілось би привітати наших «знатоків» та побажати їм успіхів. Це студенти юридичного відділення Коротаєва Анна (капітан команди), Мостовий Андрій та Гапоненко Іра, товарознавчого – Омельченко Володимир, Андреєв Богдан та Марков Владислав, технологічного – Панасенко Вікторія.

Керівник гуртка Лілія Барковська.

Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org