Архів новин

12.12.2017

Омріяна подорож студентів кооперативного коледжу

Благодійний фонд Бориса Колеснікова вже не вперше надає підтримку Чернігівському кооперативному коледжу Чернігівської облспоживспілки.

Так, з ініціативи Фонду студенти коледжу у супроводі викладачів 8 - 9 грудня 2017 року відвідали кондитерську фабрику «Конті», завод по виробництву ігристих вин «Артвайнері» та комплекс «АПК-ІНВЕСТ».

Студенти ознайомилися з технологічним процесом виготовлення десерту «Bonjour Konti», цукерок «Джек» та печива «Супер-Контік». Дегустували дані вироби на кожному етапі виробництва, а також ознайомились з інноваційною системою контролю якості.

Майбутні технологи й товарознавці також ознайомилися з історією Артемівського заводу ігристих вин «Артвайнері» та процесом їх виробництва.

Також студенти коледжу відвідали льодову арену «Альтаір», що знаходиться в м. Дружківка та досхочу каталися на ковзанах, за що висловлюють велику вдячність членам хокейного клубу «Донбас».

9 грудня студенти відвідали комплекс АПК-ІНВЕСТ, де ознайомилися з технологією приготування м’яса та м’ясних виробів, мали можливість дегустувати понад 25 видів м’ясної та ковбасної продукції.

Вся екскурсія була продумана та організована на найвищому рівні. Студенти подорожували комфортабельним автобусом, було надано два купейних вагони потягу, забезпечено комфортне проживанням студентів у сучасному готелі «МАН» та харчування у найкращих ресторанах міст Дружківка та Костянтинівка.

Студенти повернулися задоволені, щасливі та переповнені враженнями!

Висловлюємо щиру подяку організаторам екскурсії, Фонду Бориса Колеснікова та особисто Борису Вікторовичу! Дякуємо за подаровану казку!


Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org