Архів новин

24.05.2017

Піротехніки ДСНС провели профілактичний захід серед студентів кооперативного коледжу

24 травня на базі Аварійно-рятувального загону спецпризначення обласного Управління ДСНС фахівці групи піротехнічних робіт зі студентами Чернігівського кооперативного коледжу провели профілактичний захід. Його метою було дотримання населенням заходів безпеки при виявленні вибухонебезпечних та інших підозрілих предметів.

Зокрема, начальник групи піротехнічних робіт капітан служби цивільного захисту Михайло Ільєв в навчальному класі ознайомив студентів коледжу із макетами вибухонебезпечних предметів, наслідками необережного поводження з ними, а також роз`яснив основні заходи безпеки у разі виявлення боєприпасів часів минулих війн.

Розмова зі студентською молоддю виявилася змістовною та цікавою, адже піротехніки розповіли про їхню роботу щодо знищення вибухонебезпечних предметів, як на території області, так і в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України. Також рятувальники роз`яснили характерні ознаки вибухових пристроїв, які можуть бути замасковані в різних предметах, пакунках, коробках і навіть дитячих іграшках. Студентам було продемонстровано навчальний відеофільм під назвою "Небезпечні знахідки", а також вручені тематичні пам’ятки.

На закінчення заходу студенти висловили вдячність за змістовний тематичний виступ та побажали усім рятувальникам, щоб в їхній повсякденній діяльності було якомога менше тривожних викликів.

Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org