Архів новин

14.06.2017

Рада ректорів і директорів ВНЗ України

14-15 червня в облспоживспілці відбулося засідання Ради ректорів і директорів вищих навчальних закладів споживчої кооперації України. На засіданні обговорювався проект Концепції реалізації державної політики у сфері реформування підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста. Відкрив засідання Левицький Володимир Павлович, перший заступник Голови Правління Укркоопспілки.

З вітальним словом виступив голова правління Чернігівської Споживспілки Мирошниченко Анатолій Костянтинович. У своєму виступі він зазначив, що цьогорічний форум проходить не випадково саме в нас, адже облспоживспілка восени буде відзначати 85-річчя свого створення, а кооперативний коледж – 95-річчя. Анатолій Мирошниченко детально ознайомив присутніх з напрямами співпраці правління споживспілки й адміністрації коледжу.

Про особливості вступної кампанії до коледжів у 2017 році доповіла Войнаш Лідія Герасимівна, директор Департаменту кадрової політики, освіти і науки Укркоопспілки, директор НМЦ «Укоопосвіта».

В обговоренні питань порядку денного взяли активну участь ректори та директори кооперативних вищих навчальних закладів.

Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org