Архів новин

25.05.2017

Співпраця з Регіональним фондом підтримки підприємництва продовжується

Вже стало доброю традицією проводити на базі нашого коледжу семінари та навчання слухачів за сприяння Регіонального фонду підтримки підприємництва у Чернігівській області. З 22 по 26 травня 2017 року у коледжі працювала Молодіжна школа бізнесу у роботі якої взяли участь майбутні підприємці Чернігівщини. Цього разу слухачі вивчали технологію виробництва харчової продукції. Секретами технології виробництва хлібобулочних виробів ділилася викладач коледжу Надія Сеневич. Присутні не тільки опанували теоретичні основи виробництва, а й власноруч провели випікання хліба на заквасках з вівсяного, гречаного борошна, з додаванням горохового пюре та навчилися формувати булочні вироби з різними начинками.

Технологію приготування виробів з пісочного тіста слухачі опанували під керівництвом викладача коледжу Оксани Бреус. Виробниче обладнання та технологічні процеси сучасних виробничих підприємств представив викладач коледжу Олександр Скоромець.

Учасники молодіжної школи бізнесу отримали корисні знання, практичні навички, ідеї для створення власного бізнесу та іменні сертифікати.

Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org