Архів новин

08.12.2017

Тиждень інформатики

З 4 по 8 грудня 2017 року в Чернігівському кооперативному коледжі проходив Тиждень інформатики. Учасниками заходів стали студенти 1-4 курсів. Під керівництвом викладачів студенти розробляли та представляли власні роботи (наприклад, проектували 3-D моделі, створювали інформаційні буклети на тему «Історія створення комп’ютерної миші»), брали активну участь в різноманітних конкурсах (конкурс афоризмів з інформатики, «Швидкий лист») та інтелектуальних іграх, зокрема до Всесвітнього дня кросворду проведено конкурс «Розгадай кросворд».

За допомогою Всесвітнього «павутиння» студенти здійснювали швидкий пошук інформації в рамках конкурсу «Підкаже Інтернет». Лідерські якості студенти продемонстрували під час участі в грі «Що? Де? Коли?». Окрім цього, студенти виконували проекти газет в текстовому редакторі WORD. Створені проекти вразили всіх своєю інформативністю та цікавістю.

Головна подія тижня – проведення І етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Чернігівської області. Загалом в олімпіаді взяли участь 12 студентів, яким було запропоновано вирішити теоретичну частину роботи (у вигляді тестових запитань) та два практичних завдання. Студенти проявили свою креативність, знання та володіння навчальним матеріалом. Перемогу в олімпіаді здобули:

1 місце – Нікітін Ігор Сергійович (ЮР-12);

2 місце – Романенко Ігор Васильович (ЮР-12);

3 місце – Томаш Андрій Валентинович (ХТ-21с).

Проведені заходи в рамках тижня інформатики дали можливість студентам проявити свої лідерські якості, продемонструвати творчість та ініціативність.

Вітаємо переможців олімпіади та конкурсів, усім учасникам бажаємо творчої наснаги та успіхів у навчанні!

Студентська рада висловлює подяку викладачу інформатики та комп’ютерної техніки Булах Р.В. за організацію предметного тижня інформатики, а також викладачам Гірні С.І. та Горовій Г.М. за проведення цікавих конкурсів.

За дорученням, студентка групи Хт-11 Анастасія Мемех

Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org