Архів новин

20.05.2017

У Чернігівському кооперативному коледжі відбувся день відкритих дверей

Чернігівський кооперативний коледж приймав у своїх стінах всіх бажаючих познайомитись з навчальним закладом. Присутні мали змогу детально ознайомитися з презентацією кожної спеціальності та професії, яку провели студенти коледжу.

Абітурієнти та їх батьки з м. Чернігова, Чернігівського, Куликівського, Ріпкинського, Городнянського, Корюківського, Ічнянського, Козелецького, Менського районів особисто пересвідчились, що коледж має потужну матеріальну база, а навчатимуть їх висококваліфіковані фахівці, які допомагатимуть опановувати престижні спеціальності, створюючи оптимальні умови для здобуття якісної освіти.

Як і завжди під час Дня відкритих дверей відбулася зустріч абітурієнтів та їх батьків з адміністрацією коледжу, кращими студентами, які допомогли молодим людям визначитися зі спеціальностями, фахівцями з яких вони стануть через кілька років. Майбутні абітурієнти оглянули аудиторії коледжу, бібліотеку, спортивнута актову зали.

Після екскурсії для всіх присутніх був проведений «Бутербродний вернісаж», який підготували та презентували викладачі та студенти коледжу.


Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org