Архів новин

23.10.2017

В коледжі зустрічали фахівців

Вже багато років у Чернігівському кооперативному коледжі проводиться декада юридичного відділення. Стало гарною традицією запрошувати практичних працівників юридичної сфери для зустрічі зі студентами.

Так, в цьому році, до коледжу Чернігівської облспоживспілки завітали директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Бобруйко В.А., заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальник управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області П’ятниця С.М., старший інспектор Чернігівського районного сектору Чернігівського міського відділу з питань апробації лейтенант внутрішньої служби Осипець А. В., старший інспектор ювенальної превенції майор поліції Нікітенко О.С.,заступник голови громадської організації «Північні вовки» Дайнеко А.М.

Студенти юридичного відділення відвідали Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області, де ознайомилисяз порядком видачі першого паспорта громадянина України у формі ID-картки, отримали інформацію про умови та порядок оформлення нового документа європейського зразка. Трьом студентам було запропоновано оформити перший паспорт громадянина України.

Надзвичайно цікавою для студентів стала екскурсія до УДС НС України в Чернігівській області на тему: «Вибухонебезпечні предмети» з демонстрацією їх макетів та показом навчального відеофільму.

В цілому всі заплановані для декади юридичного відділення заходи, були інформативними та мотивували майбутніх юристів до навчання.

Голова циклової комісії юридичних дисциплін Людмила Білюба

Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org