Архів новин

30.06.2017

Випускний в Чернігівському кооперативному коледжі

30 червня 2017 року актова зала Чернігівського кооперативного коледжу була переповнена, бо коледж «у вирій життя» проводжав випускників товарознавчого, юридичного та технологічного відділень.

Свято розпочалося з вальсу випускників і завершилось останнім дзвоником. Кращі студенти, спортсмени, відмінники отримали Подяки та нагороди. На адресу випускників лунали привітання від в.о. директора коледжу Мащенка В.П.. та від члена Правління Чернігівської облспоживспілки, начальника відділу кадрів та оргмасової роботи Губар О.В., яка за дорученням голови правління Мирошниченка Анатолія Костянтиновича подарувала коледжу комп’ютерну техніку для комплектації електронної бібліотеки.

Святкова атмосфера панувала близько двох годин. Випускники поринули у світ музики, танців та пісень. Для випускників цей день був найбільш значущим і урочистим, бо кожен студент під оплески зали отримав диплом молодшого спеціаліста. Ми всі приєднуємось до привітань на їхню адресу і бажаємо їм успіхів, невичерпної енергії та наполегливості в досягненні мети.

Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org