Архів новин

19.09.2018

Навчання на виробництві триває

19.09.2018 р. в групі Кухар-41 були проведені лабораторно-практичні роботи з предмету «Організація виробництва та обслуговування» на базі комплексу «Riverside».

Це новий сучасний комплекс, який включає: парк-отель, кафе, басейн і ресторанний комплекс.

Менеджер комплексу провів учням екскурсію по комплексу, розповів історію створення і традиції, ознайомив з кухнею, торговими залами. Учні відмітили, що на кухні дуже сучасне модульно-секційне обладнання.

Бренд-шеф ресторану Вячеслав Попков до входить до 20-ки кращих кухарів України, він учасник зарубіжних майстер-класів. Напередодні він повернувся з Іспанії і зараз його команда працює над створенням нового меню (воно постійно оновлюється).

На барі досвідчені баристи продемонстрували сучасне приготування чаю, безалкогольних напоїв.

Разом з офіціанткою ресторану і майстром виробничого навчання Конох Л.М. учні закріпили знання по сервіровці столу до різних заходів, складання серветок, правила та способи подачі різних страв.

Майбутні кухарі були приємно вражені побаченим і висловили бажання проходити практику на цьому підприємстві. Гостинні господарі ресторанного комплексу безкоштовно пригостили учнів чаєм та безалкогольними напоями.


Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org